Oferta

W naszym gospodarstwie czeka na Państwa 5 pokoi 2, 3 i 4- osobowych z łazienkami oraz bezprzewodowym dostępem do internetu. Goście mają do dyspozycji dobrze wyposażony aneks kuchenny (nie oferujemy wyżywienia). Przed budynkiem znajduje się bezpieczny parking.

Atrakcje

Sezon turystyczny trwa tu przez okrągły rok. Latem proponujemy Państwu wędrówki górskimi szlakami turystycznymi oraz zwiedzanie licznych atrakcji Ziemi Kłodzkiej i Czech. Wieczorem można posiedzieć przy ognisku lub grillu. Zimą natomiast miłośnikom białego szaleństwa polecamy stoki narciarskie w położonym niedaleko Zieleńcu

Dojazd i ceny

Dom na Wzgórzu oddalony jest zaledwie 2 km od międzynarodowej drogi nr 8 na odcinku Wrocław - Kudowa Zdrój. Takie usytuowanie umożliwia bardzo dobry i łatwy dojazd.

Atrakcje


Z tego miejsca, jak na dłoni widać przełęcz Polskie Wrota oraz wzgórze Homole pełne legend snujących się wśród ruin zamku. Dalej na horyzoncie rozciągają się malownicze Wzgórza Lewińskie, z drugiej zaś strony niczym na wyciągnięcie ręki mamy Góry Stołowe i Broumowskie Ściany.

O nas

Ogród Japoński


Broumov

Zdjęcia

Ogród japoński

W Jarkowie zachęcamy do zwiedzania Ogrodu japońskiego, który przeniesie nas w klimat dalekowschodniej roślinności.

Szczeliniec Wielki

Dla osób lubiących pisze wycieczki mamy propozycje odwiedzenia Szczelińca Wielkiego, gdzie ogrom skał wywiera na każdym niepowtarzalne wrażenie.

Skały Adrszpaskie

Niedaleko, za czeską granicą czeka na nas Skalne Miasto w miejscowośći Adrszpach.